Inteligentné riešenia pre rodinné domy, byty a administratívne priestory

Našim cieľom je vytvoriť priestor s príjemnou atmosférou, jednoduchou ovládateľnosťou a úsporou energie s technológiami, ktoré sú priateľské k životnému prostrediu.

Inteligentná elektroinštalácia 

Inteligentná elektroinštalácia zahŕňa reguláciu vykurovania a chladenia, ovláddanie osvetlenia a svetelných scén, žalúzií, multimed diálnych zariadení a ďalších spotrebičov. Vzájomná komunikácia so zabezpečovacím systémom poskytuje vyššiu bezpečnosť celého domu. Inteligentný systém neustále monitoruje prevádzku a umožňuj je z ľubovoľného miesta riadiť použité technológie Vášho domu prostredníctvom počítača, dotykového panelu, tabletu, smartfónu alebo klasickými vypínačmi. 

Prístup cez PC/ Internet/ Mobil

Spoľahlivé ovládanie a monitorovanie všetkých technológií v dome prostredníctvom internetu alebo SMS správ je jednoduché, nech ste kdekoľvek na svete.

Multimédiá

Pripojenie multimediálnych zariadení a multiroom zariadení umožňuje vďaka inteligentnej elektroinštalácie jednoducho a pohodlne ovládať hudbu vo vašom dome, kdekoľvek sa nachádzate. Budík Vás môže zobudiť obľúbenou hudbou alebo si môžete príjemne oddýchnuť v kúpeľni, kde si vypínačom zapnete predvolenú hudbu. Je to na Vás čo si zvolíte.

Biometrika

Ovládajte prístup do Vášho domu bezpečným biometrickým vstupným systémom. Je možné nakonfigurovať možnosti prístupu pre rôznych ľudí – rodičia, upratovačka, záhradník.