Duotecno ponúka moderný systém pre domácu automatizáciu, ktorý vám v mnohých smeroch zvýši pohodlie vo vašom dome. Prakticky môžete ovládať ľubovoľnú funkciu vášho domu: svetlá, elektrické prístroje, rolety, audio, video, alarm, video vrátnik. Máte záruku bezpečnosti ako aj možnosť znížiť spotrebu energií. Navyše, systém je veľmi flexibilný, tzn. môžete si prispôsobiť dom podľa Vašich požiadaviek jednoduchým stlačením klávesy a zostanete pánmi Vášho domu. Systém ponúka produkty pre náročného zákazníka s ohľadom na kvalitný dizajn prvkov.

 

www.duotecno.be

 

Architektúra systému

 

 

 


 

Luxusné dizajnové ovládacie prvky

 

Luxusné dotykové tlačítka Duotecno sú jedinečné ovládacie prvky, kde sa jemným priložením prstu aktivuje požadovaná akcia. Štandardne sú vyhotovené v sklenenom dizajne, v štyroch farebných prevedeniach - čierna, biela, strieborná a zlatá. Podľa potreby je možné využiť 4 násobné tlačidlá alebo 8 násobné tlačidlá. Ide o bezpotenciálové tlačidlá a je ich možné využiť v akejkoľvek inteligentnej elektroinštalácii. Taktiež je ich možné použiť ako zbernicové tlačidlá spolu s rozhraním protokolu CAN.

 

 

Luxusné TFT dotykové displeje Duotecno sa vyznačujú vysokým rozlíšením, dokonalými farbami a dizajnovím sklenením prevedením v štyroch farbách - čierna, biela, strieborná a zlatá. Obsahuje vlastnú logiku a použivá sa v spojení s inteligentnou elektroinštaláciou. Umožňujú jednoduchým spôsobom ovládať všetky funkcie v dome - od osvetlenia až po multimédia.