Priebeh stavby

Bývanie, aké si zaslúžite. Postavené rýchlo, kvalitne a za primeranú cenu. Čo je to primeraná cena podľa nás?

1. Pri obstarávaní bývania Vám vypracujeme cenu, ktorá je platná a nebude sa v priebehu stavby navyšovať, ak sami niečo nezmeníte.

2. Cenová ponuka je presná, nakoľko naše domy sa vyrábajú z hotových dielcov, ktorých cenu poznáme dopredu a cena našich montážnych postupov sa dá tiež vopred skalkulovať, pretože poznáme približný čas potrebný na realizáciu.  Pri našej stavbe je minimum mokrých procesov, ktoré sa ťažko predvídajú.

3. Dom vieme postaviť za veľmi krátky čas, ktorý závisí podľa veľkosti a rozsahu dodávky, zmluvne najneskôr do 6 mesiacov od zahájenia montáže na pripravenú základovú dosku, takže zbytočne neplatíte nájom vo Vašom byte, ani čas robotníkov.

4. Keď sa nasťahujete do nášho domu, Vaše mesačné náklady budú naozaj nízke, pretože naše domy sú nízkoenergetické a vykurovať ich stačí minimálne. To, čo Vám naše domy na mesačných nákladoch ušetria nie je vôbec málo. Oproti prenájmu paneláku to môže byť aj 200 EUR mesačne. Za rok je to už 2 400 EUR, za desať rokov až 24 000 EUR. Čo by ste si za toľko peňazí kúpili? Nové auto? Alebo zaplatíte školné deťom? Či jednoducho týmito peniazmi zaplatíte hypotéku???

5. Materiály použité na výstavbu sú vysokokvalitné, certifikované a dodávatelia na ne poskytujú záruku. Napríklad na naše plávajúce podlahy je záruka až 15 rokov, na šindeľ, alebo Bramac 30 rokov, na okná 7 rokov. Na samotnú konštrukciu domov je to 30 rokov. Pri preberaní domu Vám odovzdáme všetky certifikáty a záručné listy.

 

Postup stavby:
1. Montáž panelov (s oknami, vchodovými dverami a zateplením)

2. Montáž strechy

3. Hrubá elektroinštalácia (prípadne základná montáž rekuperácie)

4. Sadrokartónové podhľady (stropy)

5. Izolácia stropu

6. Hrubá vodoinštalácia

7. Základná podlahová konštrukcia

__________________________________

ukončený holodom

__________________________________

8. Obklady a dlažby

9. Stierky a hygienický náter

10. Ukončenie vodoinštalácie, osadenie sanity

11. Položenie podlahovej krytiny

12. Osadenie dverí

13. Ukončenie elektroinštalácie

14. Dokončovacie práce

_______________________________________

dom na kľúč